пʼятниця, 19 грудня 2014 р.

Книжкові полички

У вас багато книг і ви не знаєте як і де їх розмістити? Варіантів є багато: від старих громіздких шаф та важких стелажів до  легких і акуратних стелажів та полиць. Вони можуть бути як стандартними, так і індивідуальними, зробленими своїми руками. І з чого ж зробити полички для книг? Практично з чого завгодно. Це можуть бути старі непотрібні речі, звичайні планки і дошки, скло та багато різного матеріалу.Пропоную декілька креативних ідей для розміщення книг.На стандартних поличках книги зазвичай часто падають, навіть якщо їх покласти дуже акуратно. Молода корейська дизайн-студія Monocomplex вирішила питання створивши поличку для падаючих книг.

Спробуємо створити власноруч.

Як створити таку поличку власними руками дивіться ТУТ


Ці ексцентричні полички дивують вас? Ось такі модулі укладаються один на одного в одній кутовій точці.  Хоча і здається, що вони "плавають" в повітрі, насправді витримують до 50 кг. При цьому книги і журнали зберігаються в наклоненому виді. 

Для виготовлення поличок для книжок зможуть стати в нагоді  непотрібні речі: ящики з дерева, старі коробки, дерев'яні та металеві сходи, дошки, ремені, непридатні для цільового використання труби і навіть музичні інструменти і телевізори. 


      

  


При обраному оформленні в стилі кантрі в якості стелажа для книг можна використовувати сходи з дерева, сходинки якої можуть служити перегородками для літератури різної тематики.Старі ящики і коробки можна обклеювати шпалерами, в результаті чого виходять відмінні полиці різної тематики.  

 


Варіант  робочого місця
Зона для релаксації
Використовуємо кути Джерела http://avivas.ru/
http://www.mebelica.ru/polki-stelazhi/knizhnyie-polki-foto/
http://www.klopp.ru/foto/183125-dizajnerski-polki-dlya-knig.html
http://chamormille.livejournal.com/8013.html
http://budma.com.ua/knizhkovi-polici-foto-dizajn-knizhkovih-polic-na.html
https://www.youtube.com/watch?v=SIiu14k0UOg
http://www.raduga-lik.ru/Mebel_Libraries_Series/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.