понеділок, 4 березня 2019 р.

Всеукраїнський тренінг для грантерів проекту ПУЛЬС «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 3.0»


Протягом двох днів, 27-28 лютого 2019 року, в Києві пройшов Всеукраїнський тренінг для грантерів проекту ПУЛЬС «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 3.0». Захід в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» організували Асоціація міст України  та  IREX, суб-партнер Проекту ПУЛЬСУ.
Учасники - 150 представників 71 громади з 17 областей України. Це  - команди бібліотекарів та громадських організацій, які будуть проводити у своїх громадах інформаційні заходи з децентралізації та залучення громадян до процесу прийняття рішень.
27 лютого відбулось відкриття заходу. Про мету та головні завдання тренінгу розповіла менеджер програм IREX/ПУЛЬС Любов Квасюк.
 Заступник директора Проекту ПУЛЬС Асоціації міст України Наталя Лазаренко представила основні досягнення АМУ (презентація) та розповіла про завдання, які виконує Асоціація, а також познайомила учасників із навчальними курсами, розробленими АМУ (перейти).
  Аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова представила учасникам 10 міфів та фактів реформи освіти в Україні (презентація).
      Протягом двох днів учасники тренінгу працювали у різних групах під керівництвом провідних експертів з питань децентралізації. Вони обговорили проблемні питання реформи у різних сферах місцевого самоврядування.
На заході учасники вчилися налагоджувати комунікацію та взаємодію в громаді, висвітлювати процес децентралізації, сприяти побудові спроможних громад, залучати інвестиції, а також реалізовувати проекти в громадах і отримали сертифікати  про проходження тренінгу.
 Від Виноградівської РЦБС участь  у тренінгу взяли  директор Виноградівської РЦБС  Катерина Вашкеба та завідуюча методико-бібліографічним відділом ЦРБ Мар’яна Марушка.  
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.