середа, 20 лютого 2019 р.

Тренінг "Основи медіаграмотності"


19 лютого завідуюча  методико-бібліографічним та інформаційним відділом Виноградівської ЦРБ - Марушка М.В, бібліотекар Королівської бібліотеки-філії для дітей -  Шароді М.М  та  завідуючі бібліотек-філій с. Шаланки - Чегіль О.А, с. Нове Село – Молнар М.Г., смт. Вілок -  Яношік Ю.І. взяли участь у тренінгу «Основи медіаграмотності», який проходив на базі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф.Потушняка.

Тренінг проходив в цікавих форматах: діалоги, дискусії, практичні завдання. Доводилось аналізували різні медіатексти (новини з онлайн-видань, телесюжети, фотографії), визначаючи, наскільки вони є якісними – з огляду на дотримання стандарту балансу, достовірності, відокремлення фактів від коментарів.
Команда журналістів навчали, як виявляти маніпуляції, як розпізнати фейкові  новини та порушення стандартів інформаційної журналістики.
Під час тренінгу ми отримали нові знання, ознайомилися з методиками для подальшого самостійного розвитку та роботи з користувачами.
Медіаграмотність - сучасна потреба інформаційного суспільства, а сучасні можливості бібліотеки –шлях до неї!Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.