вівторок, 3 березня 2020 р.

Методичний день "В досьє професіонала"


З метою творчого зростання, підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення професійної майстерності 3 березня на базі Виноградівської ЦРБ відбувся черговий методичний день для завідуючих бібліотек-філій с. Боржавське, Нове Село, Тисобикень, Ботар, В.Паладь, смт. Вілок.

четвер, 20 лютого 2020 р.


З метою підвищення фахової кваліфікації  бібліотечних працівників  Виноградівської ЦБС, та підведення підсумків роботи книгозбірень за 2019 рік   20 лютого в приміщення центральної районної бібліотеки було проведено районну нараду  «Підсумки роботи   бібліотек Виноградівської ЦБС   за 2019 рік. 

вівторок, 18 лютого 2020 р.

“Бібліо-інформ-панорама”


В останні роки сільські бібліотекарі зіткнулися з багатьма проблемами в професійній діяльності, і сьогодні, як ніколи, вони потребують методичної та консультаційної допомоги. Саме з цією метою 18 лютого було проведено методичне заняття для бібліотек-філії с. Широке, Онік, М.Ком’яти.

середа, 5 лютого 2020 р.

Вебінар "Дія. Цифрова освіта"5 лютого сучасні бібліотеки-філії Виноградівського району взяли участь у вебінарі "Дія. Цифрова освіта". Завідуюча методико-бібліографічним та інформаційним відділом ЦРБ – Марушка М.В. ознайомила завідуючих бібліотек з основними навичками роботи у проєкті.

вівторок, 4 лютого 2020 р.

Інформаційно-методична панорама


Новий рік — нові цілі. Чого хочеш навчитися, як цього досягти і що потім робити з цими знаннями? Саме з такою метою 4 лютого було проведено методичне заняття для бібліотек-філії с. Букове, Дротинці, В.Копаня та вул. Першотравнева.

пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Районний семінар бібліотечних працівників «Робота з молоддю: шлях до подолання кризи читання»


Залучити користувачів до читання, розвивати сталий інтерес до книги – це головне завдання бібліотеки. А щоб зробити читання привабливим, корисним, бібліотека шукає нестандартні, цікаві форми роботи. Тому 28 листопада 2019 р. на базі міської бібліотеки-філії відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему:  «Робота з молоддю: шлях до подолання кризи читання».

пʼятниця, 15 листопада 2019 р.