вівторок, 23 лютого 2021 р.

Практикум «Технології Веб 2.0 для сільських бібліотек»

 

Останнім часом бібліотечне обслуговування зазнало значних змін, які пов'язані із використанням комп'ютерів, цифрових технологій та Інтернету.

вівторок, 9 лютого 2021 р.

Zoom-конференція "Робота бібліотек ВРЦБС в умовах локдауну"

 
          5 січня із бібліотечними працівниками Виноградівської РЦБС проведено Zoom-конференцію «Робота бібліотек в умовах локдауну».

пʼятниця, 5 лютого 2021 р.

Презентація результатів "Програми поповнення фондів публічних бібліотек та надання грантів інституційної підтримки у 2020 році від УІК"

 


       5 лютого директор Виноградівської РЦБС - Вашкеба К.Г., завідуюча методико-бібліографічним та інформаційним відділом - Марушка М.В. та завідуюча відділом комплектування та обробки літератури - Божов Т.В. долучились до онлайн презентації “Програми поповнення фондів публічних бібліотек” та надання грантів інституційної підтримки, здійснених у 2020 році Українським інститутом книги.

четвер, 3 грудня 2020 р.

Методична платформа "Бібліотеки у період карантину: професійна мобільність та спроможність до змін"

 

Несподівана ситуація, яка склалася внаслідок епідемії коронавірусу, внесла зміни у звичне життя бібліотек. З 18 березня 2020 року бібліотеки Виноградівської централізованої бібліотечної системи тимчасово припинили роботу з обслуговування користувачів.

Онлайн конференція «Підсумки 2020 року. Планування та методичні поради на 2021 рік.»

 3 грудня на базі Виноградівської центральної районної бібліотеки для працівників Виноградівської РЦБС на платформі zoom проведено онлайнову конференцію «Підсумки 2020 року. Планування та методичні поради на 2021 рік».

вівторок, 3 березня 2020 р.

Методичний день "В досьє професіонала"


З метою творчого зростання, підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення професійної майстерності 3 березня на базі Виноградівської ЦРБ відбувся черговий методичний день для завідуючих бібліотек-філій с. Боржавське, Нове Село, Тисобикень, Ботар, В.Паладь, смт. Вілок.

четвер, 20 лютого 2020 р.


З метою підвищення фахової кваліфікації  бібліотечних працівників  Виноградівської ЦБС, та підведення підсумків роботи книгозбірень за 2019 рік   20 лютого в приміщення центральної районної бібліотеки було проведено районну нараду  «Підсумки роботи   бібліотек Виноградівської ЦБС   за 2019 рік.