четвер, 23 червня 2022 р.

Нарада працівників бібліотек КЗ «Виноградівська публічна бібліотека»

 14 червня у читальній залі центральної публічної бібліотеки відбулась нарада працівників бібліотек КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» Виноградівської міської ради. Обговорені нагальні питання роботи бібліотек, як інформаційно- просвітницьких центрів, у воєнний період.

пʼятниця, 11 березня 2022 р.

Zoom-конференція «Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами»

10 березня для працівників КЗ «Виноградівська публічна бібліотека» проведено zoom-конференцію «Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами».

четвер, 25 березня 2021 р.

Zoom-семінар «Навчання цифровій грамотності в публічних книгозбірнях Виноградівської територіальної громади»

        

24 березня працівниками Виноградівської центральної публічної бібліотеки для працівників  сільських бібліотек-філій Виноградівської територіальної громади було проведено zoom-семінар «Навчання цифровій грамотності в публічних книгозбірнях Виноградівської територіальної громади».

вівторок, 23 лютого 2021 р.

Практикум «Технології Веб 2.0 для сільських бібліотек»

 

Останнім часом бібліотечне обслуговування зазнало значних змін, які пов'язані із використанням комп'ютерів, цифрових технологій та Інтернету.

вівторок, 9 лютого 2021 р.

Zoom-конференція "Робота бібліотек ВРЦБС в умовах локдауну"

 
          5 січня із бібліотечними працівниками Виноградівської РЦБС проведено Zoom-конференцію «Робота бібліотек в умовах локдауну».

пʼятниця, 5 лютого 2021 р.

Презентація результатів "Програми поповнення фондів публічних бібліотек та надання грантів інституційної підтримки у 2020 році від УІК"

 


       5 лютого директор Виноградівської РЦБС - Вашкеба К.Г., завідуюча методико-бібліографічним та інформаційним відділом - Марушка М.В. та завідуюча відділом комплектування та обробки літератури - Божов Т.В. долучились до онлайн презентації “Програми поповнення фондів публічних бібліотек” та надання грантів інституційної підтримки, здійснених у 2020 році Українським інститутом книги.

четвер, 3 грудня 2020 р.

Методична платформа "Бібліотеки у період карантину: професійна мобільність та спроможність до змін"

 

Несподівана ситуація, яка склалася внаслідок епідемії коронавірусу, внесла зміни у звичне життя бібліотек. З 18 березня 2020 року бібліотеки Виноградівської централізованої бібліотечної системи тимчасово припинили роботу з обслуговування користувачів.