пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Районний семінар бібліотечних працівників «Робота з молоддю: шлях до подолання кризи читання»


Залучити користувачів до читання, розвивати сталий інтерес до книги – це головне завдання бібліотеки. А щоб зробити читання привабливим, корисним, бібліотека шукає нестандартні, цікаві форми роботи. Тому 28 листопада 2019 р. на базі міської бібліотеки-філії відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему:  «Робота з молоддю: шлях до подолання кризи читання».

понеділок, 21 жовтня 2019 р.

четвер, 19 вересня 2019 р.

Семінар «Сучасний бібліотечний потенціал та його можливості щодо задоволення освітніх потреб учнів»

Одним з основних напрямків роботи бібліотеки є робота з підвищення фахового рівня бібліотечного персоналу. Набуті на заняттях з підвищення кваліфікації знання дають змогу співробітникам бібліотек орієнтуватися в соціальних та виробничих умовах, закріплювати, розширювати та поглиблювати свій професійний кругозір.

пʼятниця, 26 липня 2019 р.

Workshop «Креативні бібліотекарі: нові можливості, нові ідеї, нова якість обслуговування»


Публічним бібліотекам для того, щоб вижити сьогодні, потрібно відповідати вимогам часу і потребам громади. Бути корисними і цікавими населенню свого села, стати більш відкритими і дружніми, запропонувати населенню нові послуги, подати нові ідеї. Саме з цією метою 25 липня на базі бібліотеки-філії смт. Королево  для дорослих проведено workshop «Креативні бібліотекарі: нові можливості, нові ідеї, нова якість обслуговування» для бібліотек-філій с. Хижа, Черна, Новоселиця, Теково, Сасово, Олешник, М.Копаня.

середа, 26 червня 2019 р.

Районний семінар бібліотечних працівників на тему: "Організація нестаціонарного бібліотечного обслуговування: історія та сучасність"

В основу діяльності бібліотек покладено принцип доступності до інформації. В сільській місцевості саме через нестаціонарне обслуговування реалізується принцип доступності «Якщо читач не йде до бібліотеки, то бібліотека йде до читача». Зважаючи на це, 25 червня в читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: "Організація нестаціонарного бібліотечного обслуговування: історія та сучасність". 

вівторок, 16 квітня 2019 р.

Зональний день професійного спілкування «Бібліотека - користувач: формула успіху»


16 квітня на базі бібліотеки-філії с. М.Копаня проведено зональний  день  професійного  спілкування  «Бібліотека - користувач: формула успіху» для бібліотек-філії с. Боржавське, Букове, В.Комяти, М.Комяти, Королево, Широке, Онік.   Зав. бібліотеками мали можливість перейняти досвід роботи бібліотеки-філії с. М.Копаня.